KONST / Litografier / Färglitografi 11933327
nr 1193 3327
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/250. Motivet: 33x51 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:14:18
11/7 22:50:37